fbpx

O firmie

Czym się zajmujemy
Firma Akapit Angelika Sznabel prowadzi działalność doradczo-edukacyjną.
Zajmuje się pozyskiwaniem środków unijnych i w ramach, bezpłatnych oraz odpłatnych dla uczestników, projektów – organizacją i przeprowadzaniem szkoleń i kursów zawodowych, w tym językowych i komputerowych.
Szkolenia i kursy są adresowane przede wszystkim do osób dorosłych.
Szkolenia i kursy są współfinansowane ze środków unijnych i budżetu kraju.
Firma obszarem działalności obejmuje całą Polskę.

Profesjonalizm i doświadczenie
Szkolenia i kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i lektorów z wysokimi kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy.
Ambicja, kreatywność i zaangażowanie to atuty naszej kadry, która również dba o miłą i bezstresową atmosferę podczas zajęć.
Nauka oparta jest o najnowsze podręczniki rekomendowane przez MEN oraz urozmaicone i ciekawe materiały dodatkowe, wykorzystujące zdobycze nowoczesnej techniki (np. filmy na DVD, multimedialne programy komputerowe , TV, Internet itp.). Uczestnicy szkoleń i kursów uczą się w małych grupach (8-12 osób), co zapewnia naturalny i bezpośredni kontakt z trenerem/ lektorem, swobodną atmosferę oraz bardzo dobry nadzór trenera/lektora nad danym uczestnikiem.
Stosujemy aktywizujące metody nauczania dostosowane do wieku i umiejętności uczestników szkoleń i kursów.
Kursy językowe charakteryzują się naciskiem na komunikację. Poświęcamy dużo czasu na konwersacje oraz stosujemy różnorodne formy pracy.

Konkurencyjność, nowoczesność i jakość
Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz szkoleń i kursów zawodowych, w tym językowych i komputerowych. Szkolenia i kursy realizowane, w ramach projektów unijnych, są bezpłatne. Aktualne informacje o ofercie i naborach do udziału w szkoleniach i kursach znajdują się w zakładce Aktualności oraz Projekty.