fbpx

Szkolenie Nowy Ład

Szkolenie Nowy Ład

‼ SZKOLENIE Z NOWEGO ŁADU!

Nowy Ład, nowy stres, nowe problemy…. Tak być nie musi. Oczywiście, zmiany w roku 2022 są ogromne, ale my proponujemy na to radę!

👉👉👉Jako jedno z nielicznych na rynku obszerne szkolenie z Nowego Ładu, wykwalifikowany i dobrze przygotowany trener, 3 godziny zegarowe czyli 180 minut ciężkiej pracy nad zmianami w prawie. Ukierunkujemy Państwa wiedzę, zajmiemy się problemami, które nurtują każdego uczestnika, pokażemy na przykładach, jak to działa. Szkolenie organizuje firma Akapit Angelika Sznabel w Żarach ul. o. R. Kalinowskiego 3/1.

🤝Zapraszamy przedsiębiorców z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej, jak i tych z niewielkim jeszcze doświadczeniem. Radzimy uczestnictwo w naszym szkoleniu z Nowego Ładu również tym, którzy dopiero zamierzają założyć działalność gospodarczą.

‼Ze względu na obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne ilość miejsc ograniczona! Więcej informacji uzyskają Państwo pod nr telefonów:+48 531 477 970, +48 533 496 716 oraz adresem e-mail: info@akapit.edu.pl