Bezpłatny kurs obsługi komputera

Kurs praktycznej obsługi komputera
Masz problem z poruszaniem się po stronach internetowych? Nie wiesz jak wysłać e-mail czy zrobić przelew przez Internet? Masz problem żeby doładować konto w telefonie, czy zrobić zakupy przez Internet?
Internet daje duże korzyści, szybkiego i łatwego dostępu do rejestracji do lekarza czy specjalisty.
Pomożemy Ci w tym, 100 godzin edukacyjnych da ci szansę swobodnego poruszania się m.in. po Internecie. Z nami także obsługa programu Excel czy Word nie będzie Ci straszna.
Czas przekonać się, że to co wydaje nam się trudne i skomplikowane może okazać się.

Charakterystyka szkolenia
• Szkolenie z zakresu praktycznej obsługi komputera
• Realizowane w formie zajęć praktycznych; podczas trwania zajęć w sali szkoleniowej każdemu uczestnikowi zostanie zapewniony laptop z dostępem do Internetu
• Realizowane w grupie 10 osobowej