Język niemiecki dla osób dorosłych w Szprotawie

Język niemiecki nie jest tak trudny jak się wydaje 😊 Pracujesz u niemieckiego pracodawcy i chcesz podszkolić swoje umiejętności? A może chcesz nauczyć się posługiwania się językiem niemieckim w sytuacjach życia codziennego? Zapraszamy! Ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Uczestnicząc w naszych kursach języka niemieckiego nauczysz się komunikatywnie posługiwać językiem niemieckim. Nie straszne będzie dla Ciebie zrobienie zakupów, wizyta u lekarza, prowadzenie rozmów w życiu prywatnym i zawodowym czy też załatwienie spraw w niemieckim urzędzie.

LOKALIZACJA I TERMINY (HARMONOGRAM):

Zajęcia 2 razy w tygodniu w poniedziałki i środy w godz. 17.00-18.30 – 90 min (2 godziny lekcyjne)

Miejsce: Szprotawa

KOSZT:

Możliwość rozłożenia opłaty na raty (0%).

Cena obejmuje:

– 120h kursu stacjonarnego

– wsparcie merytoryczne lektora podczas realizacji zajęć

– materiały szkoleniowe

KORZYŚCI:

– przyjacielski stosunek do kursantów i indywidualne podejście

– nauka w małych grupach (8-10 osób), swobodna atmosfera

– materiały szkoleniowe dostosowane do nauki osób dorosłych

– konwersacje z lektorem

– praktyczny zakres słownictwa realizowany podczas zajęć

– stały monitoring postępów w nauce

– zaświadczenie o ukończeniu kursu

UCZESTNICY:

Osoby dorosłe, w wieku 18 lat i więcej, chcące nabyć umiejętności posługiwania się językiem niemieckim w sytuacjach życia codziennego i zawodowego.

ZAŁĄCZNIKI:

UMOWA