fbpx

Kursy językowe dla uczniów – angielski i niemiecki

Kursy językowe dla uczniów – angielski i niemiecki

Kursy językowe dla gimnazjalistów:

Zajęcia języka niemieckiego i angielskiego dla uczniów klas 2 – 3 gimnazjum przygotowane są z uwzględnieniem możliwości oraz umiejętności koncentracji tej grupy wiekowej i zdobywania wiedzy. Swobodna nauka wśród rówieśników oraz odpowiednio dobrane poziomy zaawansowania ułatwią rozwój umiejętności językowych. Zarówno podręczniki jak i materiały dydaktyczne dobrane są specjalnie dla młodzieży gimnazjalnej. Regularnie przeprowadzane testy cząstkowe, powtórzenia materiału oraz testy przekrojowe pozwalają na systematyczną kontrolę postępów w nauce oraz osiągnięcie zakładanych wyników. Wszystkich uczestników kursów dla gimnazjalistów dzielimy na grupy pod względem wieku i poziomu zaawansowania co sprzyja komfortowi nauki, dyscyplinie i zachowaniu odpowiedniego tempa pracy.

Kursy językowe dla uczniów szkół średnich:

Uczniom uczęszczającym do szkół średnich proponujemy kursy języka angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania odpowiadających dotychczasowo zdobytej wiedzy. W trakcie zajęć ćwiczone są umiejętności, które posłużą w przyszłości do komunikacji w języku angielskim lub niemieckim lub zdania tak ważnego egzaminu jakim jest egzamin dojrzałości lub wybranego egzaminu certyfikującego. Regularne testy cząstkowe, powtórzenia materiału oraz testy przekrojowe pozwalają na systematyczną kontrolę odpowiednich postępów w nauce oraz osiągnięcie zakładanych wyników.

Kursy językowe dla maturzystów:

Wszystkich przyszłych Maturzystów zapraszamy za kursy języka angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Specjalnie przygotowane przez nas kursy prowadzone będą przez egzaminatorów OKE i pozwolą na zdobycie wiedzy niezbędnej do opanowania danego poziomu językowego oraz przygotują do zdania egzaminu maturalnego (do matury podstawowej lub rozszerzonej). Maturzyści ćwiczą techniki i strategie egzaminacyjne pomocne do poznania i opanowania zagadnień maturalnych. Regularne testy cząstkowe, powtórzenia materiału oraz testy przekrojowe pozwolą na systematyczną kontrolę odpowiednich postępów w nauce oraz osiągnięcie zakładanych wyników.
Zajęcia odbywają się w grupach 6 – 9 osobowych w tygodniu godzinach popołudniowych lub soboty w godzinach do południa i popołudniowych.

Odpłatność za kurs językowy:

– 1 raz w tygodniu po 1 godzinie zegarowej łącznie 40 godzin zegarowych, 6 rat po 120 zł
– 2 razy w tygodniu po 1 godzinie zegarowej łącznie 80 godzin zegarowych, 8 rat po 180 zł
– 2 razy w tygodniu po 90 minut (2 godziny dydaktyczne), 8 rat po 225 zł.

Zapisy:

– poprzez stronę: www.rekrutacja.akapit.edu.pl lub e-mail: biuro@akapit.edu.pl
– telefoniczne: 68 374 44 77; 667 628 337; 604 883 068.

Serdecznie zapraszamy!
Zespół Akapit